İzmirde düğün öncesi / sonrası fotoğraf çekilmek isteyen çiftlerimize yapacağımız önerileri aşağıda elimizden geldiğince sıraladık.

Tarihi Asansör, Tarihi Havagazı Fabrikası, Agora Antik Kenti, Bayraklı Sahili, Fuar, Kordon, Alsancak – Karşıyaka Vapur İskeleleri, Bostanlı Mavişehir Sahili, Göztepe Köprüsü.

İzmir’de Fotoğraf Çekimleri için pek çok ideal mekânlar bulunmaktadır. Hem iç mekân hem de dış mekânlarda doğal ve profesyonel düğün fotoğraf çekimlerinin olması adına birbirleri ile yarışan pek çok yerler bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra İzmir deyince güzelliği ve dünyaya yayılmış olan ismi ile Alaçatı, fotoğraf çekimi sırasında tercih edilen olmazsa olmaz yerler arasında yer almaktadır. Çeşme/ Alaçatı İzmir’de düğün fotoğrafları çektirmek için en ideal mekânlardan birisi. Alaçatı’daki şirin, tarihi taş evlerin ve cana yakın yerli halkın ortama yaymış olduğu pozitif enerji ile birlikte doğal ve bir o kadar da profesyonel fotoğrafların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Bu gibi yerlerde harika dış çekim fotoğrafları çekilerek arzu ettiğiniz düğün fotoğraflarının ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.